Hikayemiz

Müzik deneyimine önem veren, kaliteli ses ve akustik performans düşkünü olan AKKASON ekibi aynı tutkuyu paylaşan audiophile Hi-fi severlere hizmet vermek için 2019 yılında yola çıktı. AKKASON, ev tipi ve profesyonel High-End ses sistemlerini taşımak, tek alanda toplamak, ses kaybı yaşamadan ve çevreyi rahatsız etmeden daha kaliteli ses deneyimi yaşatmak için rekabetçi, modern ve kaliteli %100 yerli el yapımı ürünler sunar.

AKKASON raf ve standları, modern ve şık çizgileri, işlevsel ve sağlam yapıları, kolay kurulum ve taşınabilir özellikleri sayesinde farklı yaşam alanlarına kolaylıkla uyum sağlar. Titizlikle seçilmiş uzun ömürlü malzemelerden üretilmiş, özel olarak tasarlanmış titreşim ve yankılama engelleyici spike ayaklar ve tapalar ile donatılmış mobilyalarımız sayesinde ses deneyiminizi güçlendirin ve keyifli anlar yaşayın.

Audio racks: Raf ve sehpalar, çeşitli High-End Hifi ekipmanlarınızı tek alanda derlemek ve toplamak için kullanılır, modern ve şık dizaynları ile yaşam alanınıza da dekoratif özellik katar. Amplifier (amplifikatör – amfi), pickup (pikap), equalizer (ekolayzer), DAC, tape player (kaset player), radio, DVD, Network player, Timer gibi sistemlerinizi tek alanda toplayabilirsiniz.

Speaker Stands: Bookshelf tipi hoparlör taşıyıcı standlar, doğru yükseklikte ses vererek kulaklarınıza zarar vermeden, müziği istediğiniz yöne dağıtarak dinlemenize olanak tanır. Ayrıca floor standing speaker yani kule hoparlörleriniz için özel anti-rezonans ayaklı plato standlarımız mevcuttur.

Rezonans ve titreşim önleyici aksesuarlar: anti rezonans ve anti vibrasyon özellikli spike ve tapalarımızı ayrı olarak mevcut raf ve standlarınızda kullanmak için temin edebilirsiniz. Elektronik High-End Hifi sistemlerinizi özel aksesuarlarla güçlendirilmiş doğru taşıma standları ve rafları ile birleştirdiğinizde, akustik performansı güvenceye alarak, komşu dostu titreşimsiz (vibration free) ve yankısız (resonance free), daha net baslar ve tizler elde edebilir, istenmeyen gürültülerden (noiseless) arındırılmış, düşük volümlü dinlemelerde bile maksimum kalitede kayıpsız müzik dinleyebilirsiniz. Standart serilerimizin yanı sıra size özel çalışmalar da gerçekleştirerek, tasarımdan montaja kadar, her adımda yanınızdayız.

error: Content is protected !!