AUDIO RACKS

AKKASON audio raf ve sehpa mobilyaları çeşitli Hi-fi ekipmanlarınızı tek alanda derlemek ve toplamak için geliştirilmiştir. Açık tasarımları sayesinde hava akışı sağlayan raflarımız Hifi cihazlarınızın ısınmasının önüne geçer ve görselliği ön plana çıkarır. Modern ve şık çizgileri, işlevsel ve sağlam yapıları, kolay kurulum ve taşınabilir özellikleri sayesinde farklı yaşam alanlarına kolaylıkla uyum sağlar. 

Titizlikle seçilmiş uzun ömürlü malzemelerden üretilmiş, özel olarak tasarlanmış titreşim ve rezonans emici spike ayaklar ve tapalar ile donatılmış %100 el yapımı mobilyalarımız, kayıpsız ve güçlü ses deneyimi yaşatır. İstenmeyen gürültüleri izole eder. AKKASON audio racks sistemleri, Hifi donanımınızı büyütmek istediğinizde yeni raf ekleme imkânı sunarak evolütif bir dizayna sahiptir. Ahşabın doğal zarafeti ve metalin dayanıklılığı ile harmanlanmış raflarımız yaşam alanınıza ayrıca dekoratif bir değer katar. 

Amplifier (amplifikatör – amfi), pickup (pikap), equalizer (ekolayzer), DAC, tape player (kaset player), radio, DVD, Network player, Timer gibi sistemleriniz için ideal ürünlerdir. 

AKKASON Audio Racks serilerini keşfedin:

Tüm Ürünleri Görüntüleyebilmek için PDF Katalog İndir

error: Content is protected !!